ویزای کشور تایلند

ویزای کشور تایلند

ویزای تایلند در واقع مانند اکثر کشورها مجوز ورود به کشور تایلند محسوب می شود . در واقع قبل از ورود به کشور تایلند و سفر به تایلند و حتی استفاده از تور تایلند و سفر به شهرهای تایلند مانند بانکوک ، پوکت ، ساموئی، پاتایا و .......داشتن ویزای تایلند ضروریست .

 

 

انواع مجوزهای ورود به کشور تایلند یا همان ویزای تایلند بشرح ذیل می باشد :

 

ویزای توریستی تایلند :ویزای توریستی تایلند به کسانی تعلق می‌گیرد که با هدف گردشگری و یا دیدار با اعضای خانواده، قصد ورود به کشور تایلند را دارند.این ویزا معمولا بصورت گروهی صادر می گردد .

 

ویزای تجاری تایلند : ویزای تجاری تایلند به کسانی تعلق می‌گیرد که با هدف تجارت و بازرگانی، قصد ورود به کشور تایلند را دارند.این ویزا می تواند از دو هفته تا شش ماه مجوز اقامت را به تاجر ارائه نماید . این ویزا بصورت انفرادی صادر می گردد.

 

ویزای مولتی تایلند :ویزای مولتی تایلند برای افرادی صادر می گردد که چین را بعنوان نقطه میانی سفر انتخاب و پس از اقامت در تایلند این کشور را ترک و مجددا به تایلند باز می گردند.ویزای دو بار ورود یا چند ماهه معمولا این نوع ویزا می باشد .

 

ویزای سه ماهه تایلند :هر یک از ویزاهای توریستی،تجاری یا مولتی می توانند سه ماهه صادر شود.

 

ویزای شش ماهه تایلند :هر کدام از ویزاهای توریستی،تجاری یا مولتی می توانند شش ماهه صادر شود.

 

ویزای بلند مدت تایلند :هر یک از ویزاهای توریستی،تجاری یا مولتی که بیش از شش ماه صادر شود ویزای بلند مدت خوانده می شود.

 

ویزای تحصیلی تایلند ویزای تحصیلی تایلند به کسانی تعلق می‌گیرد که با هدف تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر تایلند ، قصد ورود به کشور تایلند را دارند.این ویزا  بصورت انفرادی صادر می گردد .

 

مدارک مورد نیاز برای ویزای سفر به تایلند و تور تایلند بشرح ذیل می باشد :

 

 1-اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتیار از تاریخ سفر

 

2-دو قطعه عکس

 

3-دعوتنامه از کشور تایلند که معمولا توسط آژانس مسافرتی تهیه می شود.برای ویزای تایلند ضروریست

 

 برای اطلاعات بیشتر از شرایط ویزای تایلند و استفاده از تور تایلند و رزرو بلیط تایلند بانکوک، پوکت و پاتایابا شماره تلفن 02188505454تماس حاصل فرمایید.

 

www.safarethailand.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn