Back to Top
.
چهارشنبه 28 آذر 1397.
:
الأربعاء 11 ربيع ثاني 1440.
:
Dec 19 2018.
:
سفر تایلند : مجری مستقیم تورهای تایلند ، ویزا و بلیط های مسافرتی تلفن : 88505454

هتل پنج ستاره مریوت پاتایا

هتل پنج ستاره مریوت پاتایا

هتل پنج ستاره مریوت پاتایا از اقامتگاههای مجلل شهر است که در گروه هتل های بین المللی مریوت قرار داشته و مشرف به مناظر  زیبای شهر می  باشد . این هتل مدرن جهت راحتی در تردد آسان گردشگران به مرکز پاتایا ، سرویس رفت و برگشت رایگان تدارک دیده است . کاملترین سرویس خدماتی در کمترین زمان ، در اختیار میهمانان تور پاتایا قرار می گیرد . کادر هتل همواره در صدد جلب رضایت گردشگران تور تایلند و تور پاتایا بوده و تنها آرزوی ایشان فراهم کردن اوقاتی به یاد ماندنی و لحظاتی مفرح برای میهمانان می باشد . هتل مریوت 153 متر تا رویال گاردن پلازا 3.2 کیلومتر تا ایستگاه قطار و نیم مایل تا جشنواره مرکزی ساحل پاتایا که شامل رستوران و مرکز خرید است ، فاصله دارد .

مطالعه بیشتر...

هتل پنج ستاره هارد راک پاتایا

هتل پنج ستاره هارد راک پاتایا

هتل پنج ستاره هارد راک پاتایا  یکی از هتل های مجلل شهر پاتایا به شمار می رود و در گروه هتل های بین المللی هارد راک قرار دارد که تا ساحل پاتایا تنها 8 دقیقه پیاده فاصله دارد . این اقامتگاه لوکس و مجلل برای راحتی در تردد گردشگران به مرکز پاتایا ، سرویس رفت و برگشت رایگان در نظر گرفته است . تاپ ترین سرویس خدماتی نیز به بهترین ترین شکل ممکن ، در اختیار میهمانان تور پاتایا قرار می گیرد . کادر هتل هارد راک پاتایا در صدد جلب رضایت گردشگران تور تایلند و تور پاتایا بوده و تنها آرزوی ایشان فراهم کردن اوقاتی به یاد ماندنی و لحظاتی مفرح برای میهمانان می باشد . هتل هارد راک 3 کیلومتر تا خیابان سیام و 500 متر تا مرکز خرید ساحلی سنترال فستیوال فاصله دارد . بهره مندی از آب و هوای ساحلی ، موقعیت مکانی ویژه و دسترسی آسان به مراکز مهم شهر ، امکانات و خدمات رفاهی و تفریحی درجه یک و محیط دنج و آرامش بخش ، نظیف و لوکس هتل سبب شهرت هر چه بیشتر این اقامتگاه رویایی شده است  .

مطالعه بیشتر...

هتل پنج ستاره سیام بایشور پاتایا

هتل پنج ستاره سیام بایشور پاتایا

هتل پنج ستاره سیام بایشور پاتایا  یکی از مجلل ترین هتل های شهر است که در منطقه چولبوری قرار دارد و مشرف به  خلیج  سیام می باشد . این اقامتگاه مدرن و باشکوه علاوه بر خدمه ای کارآمد و امکانات به روز و گسترده از موقعیت ایده آل جغرافیایی جهت دسترسی به مراکز مهم پاتایا برخوردار بوده به نحوی که معبد تاریخی شهر 500 متر و اسکله بالی چینگ های 800 متر تا این هتل 5 ستاره فاصله دارند . تاپ ترین سرویس خدماتی  و شایسته ترین پذیرایی ها در این هتل رویایی در اختیار میهمانان تور پاتایا قرار می گیرد . کادر هتل در صدد جلب رضایت گردشگران تور تایلند و تور پاتایا بوده و تنها آرزوی ایشان فراهم کردن اوقاتی به یاد ماندنی و لحظاتی مفرح برای میهمانان می باشند . 

مطالعه بیشتر...

هتل پنج ستاره دوسیت تانی پاتایا

هتل پنج ستاره دوسیت تانی پاتایا

هتل پنج ستاره دوسیت تانی پاتایا تفرجگاهی ساحلی و مدرن است که درمجاورت خلیج پاتایا قرار گرفته است . از برتریهای این هتل 5 ستاره و مجلل نزدیکی به جاذبه های توریستی پاتایا می باشد که به عنوان نمونه تا دهکده فیل ها 7 کیلومتر و تا بازار شناور پاتایا 9.5 کیلومترفاصله دارد . در ضمن برخورداری از چشم اندازی زیبا از مناظر با شکوه دریا هم نکته مثبت در مورد این هتل 5 ستاره است که باید به آن توجه نمود . سرویس دهی در این هتل رویایی به کامل ترین شکل ، توسط بهترین افراد و در کم ترین زمان ، انجام می پذیرد . تمام تلاش کادر هتل دوسیت تانی پاتایا برای جلب رضایت گردشگران تور تایلند و تور پاتایا بوده و تنها آرزوی ایشان فراهم کردن سفری شاد و لحظاتی وفرح و پرهیجان برای میهمانان می باشد  . شایان ذکر است که فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی بانکوک زمانی در حدود 45 قیقه و تا شهر بانکوک به  یک ساعت و نیم می رسد .  

مطالعه بیشتر...

هتل پنج ستاره هیلتون پاتایا

 

هتل پنج ستاره هیلتون پاتایا

هتل پنج ستاره هیلتون پاتایا  یکی از هتلهای معروف شهرپاتایا محسوب می شود که ازاقامتگاههای ساحلی وزیبای شهر پاتایا است . دسترسی مستقیم وآسان به دریا باعث مشرف شدن اتاقها به دریا شده است ، فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی بانکوک در حدود یک ساعت و نیم است .   ،تفریحات ساحلی و ورزشهای آبی یکی دیگر از جاذبه های به یاد ماندنی توریستهای این هتل خواهد بود  .پرسنل و کادر هتل هیلتون آرزومند سفری به یادماندنی و پر هیجان ومفرح برای توریستها ومیهمانان عزیز هستند و برای همین منظورشبانه روز در خدمت مسافرین می باشند.

مطالعه بیشتر...