Back to Top
.
دوشنبه 23 مهر 1397.
:
الإثنين 5 صفر 1440.
:
Oct 15 2018.
:
سفر تایلند : مجری مستقیم تورهای تایلند ، ویزا و بلیط های مسافرتی تلفن : 88505454

هتل ملاتی بیچ ریزورت اند اسپا سامویی

هتل ملاتی بیچ ریزورت اند اسپا سامویی

هتل پنج ستاره ملاتی بیچ ریزورت اند اسپا سامویی از اقامتگاهی مجلل و مدرنیست که در منطقه ای دنج و آرام واقع شده و از طبیعتی بکر و سرسبز واقع شده است که دارای ساحلی اختصاصی می باشد . این هتل 5 ستاره با شکوه توسط درختان و فضای سبز احاطه شده و مجهز به امکانات تفریحی ، ورزش های آبی و محوطه حمام آفتاب می باشد . بسیاری از امکانات به روز و خدمات رفاهی 24 ساعته ، در کنار تاپ ترین سرویس دهی در این هتل رویایی با بالاترین کیفیت ، در اختیار گردشگران تور سامویی قرر می گیرد  . هدف کادر هتل ، جلب رضایت گردشگران تور تایلند و تور سامویی بوده و تنها آرزوی ایشان فراهم کردن سفری شاد و لحظاتی پر نشاط و خاطره انگیز برای میهمانان است . ضمنا فاصله فرودگاه بین المللی تا ساختمان هتل با پای پیاده حدودا 15 دقیقه می باشد .

مطالعه بیشتر...

هتل پنج ستاره مانترا سامویی ریزورت

هتل پنج ستاره مانترا سامویی ریزورت

هتل پنج ستاره مانترا سامویی ریزورت این هتل با شکوه دارای چشم اندازی خیره کننده از آبهای نیلگون و شفاف دریا و ساحلی با ماسه های طلایی می باشد . هتل 5 ستاره مانترا سامویی ریزورت توسط  فضای سبز محاصره شده و از سازه ای مدرن وزیبا برخوردار می باشد . بسیاری از امکانات به روز و خدمات رفاهی 24 ساعته ، در کنار تاپ ترین سرویس دهی در این هتل رویایی با بالاترین کیفیت ، به گردشگران تور سامویی ارائه می گردد . هدف کادر هتل نرا بوری سامویی ، جلب رضایت گردشگران تور تایلند و تور سامویی بوده و تنها آرزوی ایشان فراهم کردن سفری شاد و لحظاتی پر نشاط و خاطره انگیز برای میهمانان است . در ضمن فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی سامویی 15 دقیقه است .

مطالعه بیشتر...

هتل پنج ستاره دبلیو ریتریت سامویی

هتل پنج ستاره دبلیو ریتریت سامویی

هتل پنج ستاره دبلیو ریتریت سامویی اقامتگاهی منحصر به فرد است که دارای موقعیت ساحلی بوده و در منطقه بسیار زیبا و منحصر به فرد در میان اقایانوس قرا دارد . این هتل 5 ستاره با شکوه دارای ساحل ، فضای سبز و پلاژ اختصاصی می باشد . بسیاری از امکانات به روز و خدمات رفاهی 24 ساعته ، در کنار تاپ ترین سرویس دهی در این هتل رویایی با بالاترین کیفیت ، به گردشگران تور سامویی ارائه می گردد . هدف کادر هتل ، جلب رضایت گردشگران تور تایلند و تور سامویی بوده و تنها آرزوی ایشان فراهم کردن سفری شاد و لحظاتی پر نشاط و خاطره انگیز برای میهمانان است . در ضمن فاصله هتل پیاده تا فرودگاه بین المللی 20 دقیقه وتا مجسمه بزرگ بودا 5 دقیقه می باشد .

مطالعه بیشتر...

هتل پنج ستاره د تنگ سای بی سامویی

هتل پنج ستاره د تنگ سای بی سامویی

هتل پنج ستاره د تنگ سای بی سامویی اقامتگاهی ساحلی و لوکس است که توسط باغات گرمسیری و سرسبز احاطه شده و از 200 متر ساحل اختصاصی با کلیه امکانات ورزشی و تفریحی برخوردار است . ویلاهای این هتل 5 ستاره از بکر ترین آب و هوا بهره برده و مشرف به زیباترین مناظر طبیعت می باشند . از ویژگی های ممتاز این هتل مجلل می توان به امکانات مدرن و پیشرفته ، تاپ ترین خدمات رفاهی ، سرویس دهی بهترین پرسنل به صورت 24 ساعته  با بالاترین کیفیت و ... اشاره داشت که رضایت گردشگران تور سامویی را در پی دارد . این هتل 5 ستاره  موقعیت مکانی ایده آلی داشته ، تا فرودگاه بین المللی سامویی 10 دقیقه و تا ساحل معروف چاونگ پیاده 15 دقیقه فاصله دارد .

مطالعه بیشتر...

هتل 5 ستاره بانیان تری سامویی

هتل 5 ستاره بانیان تری سامویی

هتل 5 ستاره بانیان تری سامویی از هتل های معروف شهر است که از حیث موقعیت جغرافیایی و امکانات جانبی در بین گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و در ساحل خلیج لامای قرار گرفته است. این هتل 5 ستاره مجلل توسط اقایانوس و طبیعت سبز مناطق گرمسیری احاطه شده و به بسیاری از امکانات به روز و خدمات رفاهی 24 ساعته و کامل ترین سرویس دهی مجهز می باشد . هدف کادر این هتل 5 ستاره در سامویی ، جلب رضایت گردشگران تور تایلند و تور سامویی و ایجاد سفری مفرح و فراموش نشدنی برای ایشان است .

مطالعه بیشتر...

صفحه1 از2