Back to Top
.
دوشنبه 23 مهر 1397.
:
الإثنين 5 صفر 1440.
:
Oct 15 2018.
:
سفر تایلند : مجری مستقیم تورهای تایلند ، ویزا و بلیط های مسافرتی تلفن : 88505454

هتل ایبیس ساتورن بانکوک

هتل ایبیس ساتورن بانکوک

هتل 3 ستاره ایبیس ساتورن بانکوک هتلی باشکوه در پایتخت تایلند است که در مرکز منطقه تجاری شهر قرار داشته و در فاصله کمی از ایستگاه مترو قرار دارد .نزدیکی به جاذبه های گردشگری بانکوک مثل دریاچه چائو فریا و بازارهای شهر از ویژگی های ممتاز این اقامتگاه باشکوه محسوب می گردد . این هتل مدرن دارای طراحی داخلی و دکوراسیونی به روز ، امکانات پیشرفته ، خدمات رفاهی شبانه روزی و سرویس دهی توسط پرسنل با اخلاق بوده که همین عوامل سبب محبوبیت آن شده است . تنها هدف کادر هتل ، جلب رضایت میهمانان و ایجاد آرامش و شادی در میان ایشان می باشد  .

مطالعه بیشتر...

هتل اچ رزیدنس بانکوک

هتل اچ رزیدنس بانکوک

هتل 3 ستاره اچ رزیدنس بانکوک هتلی باشکوه در پایتخت تایلند است که در منطقه تجاری ساتورن قرار داشته و از دسترسی آسان به مراکز  توریستی و مهم شهر  بهره مند می باشد . برای مثال پارک لوپینی 30 دقیقه و فرودگاه بین المللی بانکوک 40 کیلومتر تا هتل فاصله دارند . این هتل مدرن دارای طراحی داخلی و دکوراسیونی به روز ، امکانات پیشرفته ، خدمات رفاهی شبانه روزی و سرویس دهی توسط پرسنل با اخلاق بوده که همین عوامل سبب محبوبیت آن شده است . تنها هدف کادر هتل ، جلب رضایت میهمانان و ایجاد آرامش و شادی در میان ایشان می باشد  .

مطالعه بیشتر...

هتل 3 ستاره راچادا سیتی بانکوک

هتل 3 ستاره راچادا سیتی بانکوک

هتل 3 ستاره راچادا سیتی بانکوک هتلی باشکوه در پایتخت تایلند است که از دسترسی آسان به مراکز  خرید و مهم شهر  بهره مند می باشد . برای مثال پیاده تا ایستگاه منو ریل تنها 3 دقیقه ، تا مراکز خرید بیگ سی ، رابینسون و اسپلند 5 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی بانکوک 30 دقیقه فاصله دارد . این هتل مدرن دارای طراحی داخلی و دکوراسیونی به روز ، امکانات پیشرفته ، خدمات رفاهی شبانه روزی و سرویس دهی توسط پرسنل با اخلاق بوده که همین عوامل سبب محبوبیت آن شده است . تنها هدف کادر هتل ، جلب رضایت میهمانان و ایجاد آرامش و شادی در میان ایشان می باشد  .

مطالعه بیشتر...

هتل *3 آی رزیدنس سترن

هتل 3 ستاره آی-رزیدنس سترن بانکوک (I RESIDENCE SATHORN)

هتل *3 آی رزیدنس سترن

هتل آی رزیدنس سترن بانکوک در قلب و مرکز منطقه تجاری بانکوک واقع شده است.این هتل ارائه دهنده مکانی است که بتوان در آن کسب و کار و نحوه زندگی را در آن با هم تطبیق داد.

در این هتل که بازتاب خانه ای ایده آل و زندگی ای راحت و بی حد و نصری را با هر نوع سلیقه و نظری تجربه خواهید کرد بیشتر از "فقط یک مهمان" از شما با مهمان نوازی گرم تایلندی پذیرایی بعمل می آید

مطالعه بیشتر...

هتل *3 جی-تو-اس بانکوک (J-Two-S)

هتل *3 جی - تو - اس بانکوک

هتل سه ستاره جی-تو-اس (J-TWO-S HOTEL) بانکوک در قسمت مرکزی پرتونم واقع شده است. جایگاه بزرگی برای اقامت مسافرین تور بانکوک است که با توجه به موقعیت این هتل دسترسی به جاذبه های بانکوک و اطرافش بسیار راحت و آسان است.

واقع شدن هتل سه ستاره جی تو اس بانکوک در یک خیابان فرعی محیطی امن و آرام را برای اقامت شما در این هتل فراهم آورده است.

بسیاری از مراکز بزرگ خرید چون : پرتونم مارکت , پلاتنیوم فشن مارکت , پنتیپ پلازا , سنترال ورلد و ام بی کی در خیابان این هتل گرد هم آمده اند.

هتل  *3 جی-تو-اس بانکوک (J-Two-S)

مطالعه بیشتر...