نمایشگاه هفته انرژی آسیا

نمایشگاه هفته انرژی آسیا یک نمایشگاه پیشرو در صنعت انرژی می باشد و جنبه های مختلف تولید انرژی را شامل می شود. نمایشگاه هفته انرژی آسیا، از نمایشگاه تولید نیرو آسیا، نمایشگاه جهان انرژی های تجدید پذیر آسیا و نمایشگاه سرمایه گذاری انرژی تشکیل شده است.این نمایشگاه با ۲۰ سال سابقه، برای جلسات مربوط به مبحث انرژی، تبادل اطلاعات در زمینه مشکلات پیش روی صنعت انرژی و بحث بر روی راه حل های موجود فعلی و همچنین آینده صنعت انرژی در آسیا، فضای مناسبی را فراهم می کند.

نمایشگاه هفته انرژی آسیا

 این نمایشگاه توانسته با جذب بیش از ۸۰۰۰ بازدید کننده و نماینده از بیش از ۷۰ کشور از جنوب شرق آسیا و کل دنیا، خود را به عنوان نمایشگاه و کنفرانس صنعتی ای پیشرو معرفی کرده و به صنعت انرژی، انرژی های تجدید پذیر و همچنین صنعت انتقال و توزیع خدمت بزرگی کند.

موضوعات کنفرانس تولید نیرو آسیا شامل موضوع پروژه ها و مشکلات آنها ،  کاهش آلودگی موجود ، بهینه سازی و بهبود کارخانه ها ، فناوری کارخانه تولید انرژی فسیلی ، نوسازی و هم گامی با طبیعت ، توربین های بزرگ گازی و چشم انداز انرژی هسته ای در آسیا می باشد.

خدمات آژانس مسافرتی تفریحات برای این نمایشگاه شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت در هتل به همراه صبحانه ، ویزای تایلند ، بیمه مسافرتی ، لیدر فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی تایلند می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر آب و هوای کشور تایلند و جزیره کو سامت و بلیط هواپیما تایلند با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس بگیرید.

http://safarethailand.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn