Back to Top
.
جمعه 25 آبان 1397.
:
الجمعة 8 ربيع أول 1440.
:
Nov 16 2018.
:
سفر تایلند : مجری مستقیم تورهای تایلند ، ویزا و بلیط های مسافرتی تلفن : 88505454

کاخ آنانتا ساماخوم

این کاخ مرمرین سفید دو طبقه، در مرکز شانزه لیزه بانکوک، در انتهای رویال پلازای(خیابان تشریفاتی بزرگ) وسیع دوزیت قرار گرفته است و جشن های باشکوه سلطنتی در آن برگزار می شود. پادشاه رامای پنجم در سال 1907 دستور ساخت آن را داد و در زمان سلطنت پادشاه رامای ششم ساخت آن به اتمام رسید.

کاخ آنانتا ساماخوم

مطالعه بیشتر...

دریاچه چئولان

دریاچه چئولان حدود 160 کیلومتر مربع مساحت دارد و منظره آن چشم گردشگران را خیره می کند. این دریاچه از غرق کردن یک دره بزرگ به وجود آمده است و عمق آن در برخی مناطق به بیش از 100 متر می رسد. درختان این دریاچه که بیش از نیمی از آن ها در آب غوطه ور است، زیستگاه مناسبی برای جمعیت گیاهی و حیوانی این دریاچه به وجود آورده اند.

دریاچه چئولان

مطالعه بیشتر...

معبد وات رانگ خون

معبد وات رانگ خون

این معبد سفید در فاصله 5 کیلومتری چیانگ رای قرار دارد اثر هنرمند مشهور تایلندی، چالرمچای کوزیتپیپات است. معماری این معبد که ساخت آن هنوز ادامه دارد و بنا بر گفته مسئولان، تا سال 2070 نیز ادامه خواهد داشت، اثری بی نظیر است که معبد رانگ خون را به یکی از زیباترین و پربازدیدترین معابد تایلند تبدیل کرده است.

مطالعه بیشتر...

دهکده پای

این دهکده کوچک زیبا جایی بین هانگ سان و چیانگ مای در تایلند قرار دارد و برای بسیاری گردشگران یک مقصد رویایی است. مکان این دهکده در در گوشه ای دنج از دره ای عمیق است که با دیوارهای کوهستانی محصور شده است.

دهکده پای

مطالعه بیشتر...

معبد دوی سوتپ

شاید معروفترین معبد شهر چیانگ مای تایلند بالای کوهستان دوی سوتپ باشد. در این معبد می توانید در کنار راهب ها، پیروان بودا و دیگر بازدیدکنندگان به تماشای حکاکی های مذهبی معبد و آیین و رسوم پرستش بودا بنشینید. فقط به خاطر داشته باشید که در این سفر کفش های پیاده روی خود و یک بطری آب به همراه داشته باشید، زیرا راه پله های معبد شیب زیادی دارند.

معبد دوی سوتپ

مطالعه بیشتر...

صفحه1 از4