معروف ترین مراکز خرید بانکوک

معروف ترین مراکز خرید بانکوک

سنترال ورد : از بزرگترین مرکز خرید آسیا به شمار می رود که 102400 متر مربع زیر بنا داشته و هر چه بخواهید آن جا پیدا می کنید  :کافی شاپ ,اینترنت ,مرکز بازی بچه ها و... 

سنترال چیدلوم : از مراکز خرید شناخته شده بانکوک می باشد که شامل 8 طبقه بوده که در سال 1973 افتتاح و از ساعت 10 صبح الی 10 شب فعالیت دارد .

کیی سرن : در منطقه تجاری چاپرا سونگ ، کسانی که تمایل به خرید برندهای معروف  را دارند ، از این مرکز تجاری خرید می کنند . از ویژگی های این مرکز خرید 100 فروشگاه و پارکینگ با گنجایش 416 خودرو است .

 

 

در مورد گمرک تایلند باید بدانید که تمامی مرزهای هوایی و زمینی بعد از قسمت کنترل گذرنامه،دارای گمرک هستند.معمولا گردشگران هیچ مشکلی با گمرک نخواهند داشت و بدون پرداخت عوارض می توانند وسایل شخصی،کامپیوتر کیفی،دوربین عکاسی،دوربین فیلم برداری،فیلم های عکاسی و فیلم برداری،250گرم تنباکو یا حداکثر 200عدد سیگار  به همراه داشته باشند.تنها محدودیتی که وجود دارد در مورد مجسمه بودا است که دراغلب مواقع باید برای خروج آن از مجوز رسمی استفاده کنید.در مورد مالیات،گردشگران هیچ مشکلی نخواهند داشت و حتی در هنگام خرید از فروشگاه هایی که عبارت efund for TouristsR VAT را روی تابلوهایی در معرض دید گردشگران قرار داده اند،در صورت خرید بیش از حد معینی(که معمولا در حدود 50 دلار است)برگه استرداد مالیات دریافت خواهند کرد و با ارائه این برگه در هنگام خروج از کشور،مالیات مربوطه(که معمولا در حدود 7 درصد از کل قیمت خواهد بود)مسترد خواهد شد.توجه داشته باشید که در هنگام خروج از تایلند از طریق مرزهای هوایی(یعنی از فرودگاه ها)باید عوارض خروجی را نقدا بپردازید که مبلغی در حدود 15 دلار است.

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn