مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک

مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک

Siam Paragon Mall Bangkok

 مرکز خرید سیام پاراگون از معروفترین مراکز خرید آسیا و مراکز خرید تایلند به شمار می رود که در شهر بانکوک احداث شده است . علاوه بر آکواریوم بزرگ این مجموعه که از جذابیت زیادی برای بازدیدکنددگان برخوردار است ، وجود شعب انواع مارکهای بین المللی و معتبر موجود در این مرکز خرید باشکوه و بهترین و جدید ترین مدلهای روز انواع لباس و پوشاک دلیلی برای این همه شهرت سیام پاراگون است . این مرکز خرید عظیم با داشتن بیش از 40 نام تجاری بین الملی و محلی جواهر و ساعت با برندهای معتبر از شلوغ ترین مراکز تجاری کشور تایلند محسوب می شود .

این مجموعه با 5 طبقه و 500 هزار متر مربع به سرعت به قطب خرید منطقه تبدیل گشته است . در بین مغازه های سیام پاراگون فروشگاه های آشنایی مانند Hermes هر مس Chanel  چنل Burberry  بربری ، Hogoboss  هوگوباس ورساچی Versace و guicci کوچی به چشم می خورند. شما همچنین می توانید بهترین جواهرات و ساعت سازان مانند Franck muller  فرانک مولر Harri Winston  هری وینستون و  rolex  رلکس و همچنین غرفه های فروش بهترین انگشترها و گردنبندها  و النگوهای دست ساز محلی را در این مکان بیابید. طبقه دوم اختصاص به محصولات خانگی و کالاهایی نظیر لباس گلف و وسایل صوتی و تصویری و... دارد . این مرکز که از بهترین مراکز خرید در بانکوک است ،علاوه بر پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی و سایر ملزومات را به گردشگران سفر تایلند عرضه می کند. تمامی اجناس ارائه شده توسط این فروشگاه اصل بوده و جایی برای اجناس تقلبی وجود ندارد.از امکانات جانبی این مجموعه می توان به رستوران و غذاخوریهای طبقه پایین آن، آکواریوم تفریحی آن و 8 سینما اشاره داشت.

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn