مرکز خرید رابینسون بانکوک

مرکز خرید رابینسون بانکوک

فروشگاه زنجیره ای رابینسون یکی از بزرگ ترین و معروف ترین مراکز خرید لوکس بانکوک  می باشد که کالاهایی متنوع با کیفیت بالا را به مشتریان ارائه می کند . این مرکز خرید مدرن شعب مختلفی در اغلب کشورهای دنیا دارد. اما در حال حاضر در بیشتر کشورهای جهان دست کم یک نمایندگی از رابینسون وجود دارد.این بازار در منطقه سیلوم و در ورودی خیابان قرار داشته و انواع کالاهایی چون انواع لباس ، جواهرات، کافی شاپ ، لوازم ورزشی و ... می باشد. بازار طلای رابینسون مانند بازار جواهرات تهران در بازار بزرگ تهران ، بسیار پر زرق و برق و دیدنیست. در صورت خستگی در حین خرید می توان در کافه های آن ، استراحت نمود و نفسی تازه کرد.

 

از جمله جاذبه های این فروشگاه باید به نکات زیر توجه داشت :

 وجود 23 مغازه کوچک و بزرگ در این مرکز خرید باشکوه  با دسترسی آسان که بدون هر گونه دشواری می توان از آنها خرید کرد.در رابینسون می توان انواع مواد غذایی بسیار تازه همچون غذاهای ژاپنی را یافت.

 فروشگاه های زنجیره ای رابینسون اجناس متنوعی برای اقشار مختلف جامعه دارد.مرکز خرید زنجیره ای رابینسون از بافت محلی و سنتی شهر بانکوک مجزاست. این فروشگاه ها بیشتر مورد توجه گردشگرانیست که به طور موقت و برای انجام امور کاری و تجاری به این شهر سفر می کنند. 

safarethailand.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn