تماشایی ترین سواحل پوکت

تماشایی ترین سواحل پوکت 

تایلند از جاذبه های توریستی متفاوتی برخوردار است که یکی از این جاذبه های طبیعی سواحل زیبا و خوش آب و هوای آن می باشد.  سواحل تایلند با طبیعت زیبا و منحصر بفردش سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند.از محبوب ترین و پر رفت و آمد ترین این سواحل میتوان به ساحل نای هارون، کاتا نوی، ریلی و کارون اشاره کرد.

 ساحل نای هارون

تماشایی ترین سواحل پوکت

ساحل نای هارون در میان دیگر سواحل تایلند، ساحلی آرام  و کوچک می باشد.در اطراف ساحل رستوران های بسیاری وجود دارد که به سرو غذاهای تایلندی می پردازند.این ساحل در 18 کیلومتری پوکت و در نزدیکی شبه جزیره پاروم تیپ واقع شده است.تفریحات مختلفی از جمله دوچرخه سواری در ساحل، قایق سواری، شنا و سایر تفریحات آبی در این ساحل وجود دارد.

ساحل کاتا نوی

تماشایی ترین سواحل پوکت

ساحل کاتا نوی جزء تماشایی ترین سواحل تایلند می باشد که مکانی محبوب برای تفریحات آبی ازجمله موج سواری و غواصی است. در اطراف این ساحل فروشگاه هایی وجود دارد که بورد های موج سواری را کرایه می دهند.این ساحل در جنوب غربی پوکت واقع شده و شامل دو ساحل بزرگ و کوچک می باشد که به وسیله ی یک رابط به یکدیگر متصل شده اند. جذاب ترین بخش ساحل کاتا نوی، قسمت شمالی آن است که در آن یک ساحل مرجانی وجود دارد و میتوانید در آنجا غواصی کنید.

ساحل ریلی

تماشایی ترین سواحل پوکت

در سفر به پوکت حتما توصیه می شود که از این ساحل دیدن کنید. در اطراف ساحل ریلی صخره های سنگ آهکی و جنگل های انبوه وجود دارد که تنها راه دسترسی به آن از طریق قایق می باشد. همچنین از تفریحات این ساحل می توان به غواصی، صخره نوردی و فیل سواری اشاره کرد.

ساحل کارون

تماشایی ترین سواحل پوکت

این ساحل طویل ترین ساحل در پوکت می باشد که در شمال ساحل کاتا قرار گرفته. ساحل کارون به سه قسمت تقسیم می شود که یک قسمت مختص مراکز خوراکی و رستوران ها، قسمتی شامل مراکز خرید و تفریحی و قسمت دیگر معبد زبایی می باشد.این ساحل از جذاب ترین و پررفت و آمد ترین  سواحل پوکت است که بازدید از آن به گردشگران تور تایلند توصیه می شود.

 http://safarethailand.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn