Back to Top
.
شنبه 5 فروردين 1396.
:
السبت 27 جماد ثاني 1438.
:
Mar 25 2017.
:
سفر تایلند : مجری مستقیم تورهای تایلند ، ویزا و بلیط های مسافرتی تلفن : 88505454

پارک تاریخی فانوم رانگ

پارک تاریخی فانوم رانگ

فانوم رانگ تاثیرگذارترین و باارزشترین معبد خمر است که در تایلند وجود دارد. این معبد در قرن دهم الی سیزدهم به عنوان یک معبد هندو متعلق به شیوا بنا گردید. فانوم رانگ که نام رسمی آن پراسات هین فانوم است بالای یک تپه در ایالت بوریام ساخته شد. از آنجا که برج اصلی آن از سنگ صورتی ساخته شده، این بنا به نام قلعه سنگی فانوم رانگ نیز شناخته می شود.

مطالعه بیشتر...

پارک آبی کارتون نت ورک آمازون

پارک آبی کارتون نت ورک آمازون

پارک آبی کارتون نت ورک آمازون

یکی از مراکز تفریحی کشور توریستی تایلند که از بخش های جذاب تور تایلند می باشد ، پارک آبی کارتون نت ورک است . این پارک آبی ، اولین مجموعه ی آبی از سری زیرمجموعه های کانال مخصوص و مشهور کارتون نت ورک می باشد. هدف از ساخت این مجموعه ی چند منظوره ی آبی نیز مشخص است. شبکه ی کارتونی کارتون نت ورک تمامی تلاش خود را در این پارک آبی به کار بسته تا بتواند کاراکتر ها، و شخصیت های کارتونی و صحنه های نمایشی خود را در این پارک چن منظوره به واقعیت نزدیک کند. این پارک آبی در جولای سال 2014 احداث شده و دارای بخشهای مختلفی چون Ben 10، Adventure Time، The Amazing World of Gumball می باشد. این پارک علاوه بر رستوران ها ، فروشگاه ها و امکانات رفاهی به شش بخش مجزا تقسیم شده است. 

مطالعه بیشتر...

تور گیبون پاتایا

تور گیبون پاتایا

تور گیبون پاتایا

در میان جنگل های زیبا و انبوه استوایی پاتایا شما میتوانید با طناب همانند یک گیبون به پرواز در آیید.در این منطقه هم میتوانید از طبیعت بکر و زیبای جنگل لذت برده و هم به از این تفریح هیجان انگیز لذت ببرید . پرواز در جنگل یکی از پر طرفدارترین تفریحات پاتایا به شمار می رود که شامل کلیه سنین بوده ، با این تور که در واقع یک ماجراجویی پر هیجان و سرگرم کننده است شما می توانید پرواز گیبون را در جنگل های انبوه پاتایا تجربه کنید .

مطالعه بیشتر...

ساحل چومپون تایلند

ساحل چومپون تایلند

ساحل چومپون تایلند

کشور توریستی تایلند از جاذبه های توریستی متعددی برخوردار می باشد، یکی از جاذبه های طبیعی این کشور سواحل زیبا و خوش آب و هوای این تایلند است که توانسته همه ساله توریستانی از سراسر دنیا را مجذوب خود نماید . ساحل چومپون یکی از مراکز تفریحی و گردشگری تایلند است که در خلیج تایلند قرار گرفته است . شهر ساحلی چومپون مکانیست که رویای گردشگران را به واقعیت مبدل می کند. درواقع این شهر دروازه‌ایست که امکان سفر به سایر استان‌های جنوبی تایلند را نیز فراهم می‌کند. در کنار بیش از 200 کیلومتر خط ساحلی در چومپون، سواحل بسیار زیبایی نیز به چشم می خورند که گردشگران در آن‌ها می‌‌توانند به استراحت و تفریح بپردازند .

مطالعه بیشتر...

تفریحات آبی در پوکت

تفریحات آبی در پوکت

تفریحات آبی در پوکت

تفریحات آبی جزو لاینفک زندگی تایلندی در پوکت مبدل شده است. اهالی این جزیره و گردشگران همگی از جاذبه های بیشمار ساحلی این منطقه از شنا و غواصی گرفته تا اسکی روی آب، موج سواری و حتی کانو روی آب لذت می برند. شرایط این جزیره در سطح استانداردهای جهانی بوده و صخره های مرجانی و مناظر زیردریایی آن جلوه ای افسانه ای دارند. توریستان می توانند در ماهیگیری اعماق دریا و مسابقات بزرگ ماهیگیری شرکت کرده و شاید حتی بتوانند نیزه ماهی نیز شکار کنند. در این میان توریست های علاقه مند می توانند به قایق رانی و کرجی رانی بپردازند.

مطالعه بیشتر...

صفحه1 از2