Back to Top
.
جمعه 25 آبان 1397.
:
الجمعة 8 ربيع أول 1440.
:
Nov 16 2018.
:
سفر تایلند : مجری مستقیم تورهای تایلند ، ویزا و بلیط های مسافرتی تلفن : 88505454

تماشایی ترین سواحل پوکت

تماشایی ترین سواحل پوکت

تماشایی ترین سواحل پوکت 

تایلند از جاذبه های توریستی متفاوتی برخوردار است که یکی از این جاذبه های طبیعی سواحل زیبا و خوش آب و هوای آن می باشد.  سواحل تایلند با طبیعت زیبا و منحصر بفردش سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند.از محبوب ترین و پر رفت و آمد ترین این سواحل میتوان به ساحل نای هارون، کاتا نوی، ریلی و کارون اشاره کرد.

مطالعه بیشتر...

پارک تاریخی فانوم رانگ

پارک تاریخی فانوم رانگ

فانوم رانگ تاثیرگذارترین و باارزشترین معبد خمر است که در تایلند وجود دارد. این معبد در قرن دهم الی سیزدهم به عنوان یک معبد هندو متعلق به شیوا بنا گردید. فانوم رانگ که نام رسمی آن پراسات هین فانوم است بالای یک تپه در ایالت بوریام ساخته شد. از آنجا که برج اصلی آن از سنگ صورتی ساخته شده، این بنا به نام قلعه سنگی فانوم رانگ نیز شناخته می شود.

مطالعه بیشتر...

پارک آبی کارتون نت ورک آمازون

پارک آبی کارتون نت ورک آمازون

پارک آبی کارتون نت ورک آمازون

یکی از مراکز تفریحی کشور توریستی تایلند که از بخش های جذاب تور تایلند می باشد ، پارک آبی کارتون نت ورک است . این پارک آبی ، اولین مجموعه ی آبی از سری زیرمجموعه های کانال مخصوص و مشهور کارتون نت ورک می باشد. هدف از ساخت این مجموعه ی چند منظوره ی آبی نیز مشخص است. شبکه ی کارتونی کارتون نت ورک تمامی تلاش خود را در این پارک آبی به کار بسته تا بتواند کاراکتر ها، و شخصیت های کارتونی و صحنه های نمایشی خود را در این پارک چن منظوره به واقعیت نزدیک کند. این پارک آبی در جولای سال 2014 احداث شده و دارای بخشهای مختلفی چون Ben 10، Adventure Time، The Amazing World of Gumball می باشد. این پارک علاوه بر رستوران ها ، فروشگاه ها و امکانات رفاهی به شش بخش مجزا تقسیم شده است. 

مطالعه بیشتر...

تور گیبون پاتایا

تور گیبون پاتایا

تور گیبون پاتایا

در میان جنگل های زیبا و انبوه استوایی پاتایا شما میتوانید با طناب همانند یک گیبون به پرواز در آیید.در این منطقه هم میتوانید از طبیعت بکر و زیبای جنگل لذت برده و هم به از این تفریح هیجان انگیز لذت ببرید . پرواز در جنگل یکی از پر طرفدارترین تفریحات پاتایا به شمار می رود که شامل کلیه سنین بوده ، با این تور که در واقع یک ماجراجویی پر هیجان و سرگرم کننده است شما می توانید پرواز گیبون را در جنگل های انبوه پاتایا تجربه کنید .

مطالعه بیشتر...

ساحل چومپون تایلند

ساحل چومپون تایلند

ساحل چومپون تایلند

کشور توریستی تایلند از جاذبه های توریستی متعددی برخوردار می باشد، یکی از جاذبه های طبیعی این کشور سواحل زیبا و خوش آب و هوای این تایلند است که توانسته همه ساله توریستانی از سراسر دنیا را مجذوب خود نماید . ساحل چومپون یکی از مراکز تفریحی و گردشگری تایلند است که در خلیج تایلند قرار گرفته است . شهر ساحلی چومپون مکانیست که رویای گردشگران را به واقعیت مبدل می کند. درواقع این شهر دروازه‌ایست که امکان سفر به سایر استان‌های جنوبی تایلند را نیز فراهم می‌کند. در کنار بیش از 200 کیلومتر خط ساحلی در چومپون، سواحل بسیار زیبایی نیز به چشم می خورند که گردشگران در آن‌ها می‌‌توانند به استراحت و تفریح بپردازند .

مطالعه بیشتر...

صفحه1 از2