Back to Top
.
جمعه 25 آبان 1397.
:
الجمعة 8 ربيع أول 1440.
:
Nov 16 2018.
:
سفر تایلند : مجری مستقیم تورهای تایلند ، ویزا و بلیط های مسافرتی تلفن : 88505454

شهر اونانگ تایلند

شهر اونانگ تایلند

شهر اونانگ تایلند

شهر توریستی اونانگ يك شهر كوچك در ايالت كرابي تايلند است که متشكل از يك خيابان اصلي با رستورانها، بارها، فروشگاهها و ساير مراكز تجاري براي توريستان است. نیمی از ساحل طولاني اونانگ نمايي از صخره هاي برجسته داشته و نيم ديگر آن ، مكان هاي ویژه ای مختص گردشگران دارد .تقريبا تمامي اقتصاد شهر اونانگ وابسته به صنعت توریسم مي باشد.

مطالعه بیشتر...

اونانگ

اونانگ

ساحل اونانگ AO NANG BEACH

اونانگ

درباره اونانگ و مراکز خرید و تفریحاتش

تاریخ پیدایش اونانگ با توجه به اشیا زیر خاکی و قدیمی که توسط کاشفین پیدا شده است به 25تا 35 هزار سال قبل از میلاد مسیح باز میگردد.بعد از سفر به اونانگ  متوجه میشوید که اونانگ جزیره ای است طویل که یک طرف آن توسط سخره های برجسته اش محصور شده و تنها طرف دیگر جزیره که دارای خیابان اصلی و فروشگاههای محلی و چندین رستوران و هتل های موجود در اونانگ میباشد و میتواند پذیرای توریستهای تور اونانگ میباشد. در اونانگ بر خلاف دیگر شهرهای تایلند من جمله بانکوک از فروشگاههای بزرگ و نامی خبری نیست.

حمل و نقل در اونانگ

شما میتوانید در سفر اوناگ سرتاسر این جزیره را که مربوط استان کرابی است و تنها 4708/5 کیلومتر مربع مساحتش است را با توک توک یا کرایه موتور سیکلت بپیمایید و از آن لذت ببرید. 

اونانگ

اقتصاد و امرار معاش در اونانگ

تعدادنفراتی که در اونانگ مشغول زندگی هستند 210.336 نفر است این مردمان در قدیمی ترین شهر تایلند مشغول زندگی میباشند .امرار معاش آنها تقریبا بطور کامل از طریق صنعت گردشگری صورت میپذیرد.

فرودگاه

فرودگاه نزدیک به این جزیره فرودگاه بین المللی کرابی است که تنها در 40 کیلومتری اونانگ  واقع است و تاکسی ها و اتوبوس های موجود در آن به حمل و نقل گردشگران میپردازند

اونانگ