مزرعه فیلها پاتایا

مزرعه فیلها پاتایا

روستای فیل سواری پاتایا یکی از جذاب ترین بخش های دیدنی این جزیره توریستی به شمار می رود . این مزرعه ابتدا در سال 1973، به عنوان محلی برای مربیان فیل سواری افتتاح گشت . مزرعه فیل ها در پاتایا که از معروف ترین جاذبه های توریستی تایلند و پاتایا می باشد، پس از مدتی، تغییر ماهیت و کاربری داده و به یک مجموعه تفریحی برای گردشگران مبدل گردید. از فیلهای این منطقه نیز برای کارهای تفریحی و گردشی استفاده می شود ، به طوری که این حیوانات بطور کامل به انسانها  عادت کرده اند.نمایش های جالب و مفرح بسیار متعددی نظیر آموزش فیل سواری، حمام کردن فیل ها و یک سری رسومات برجسته و خاص مثل جشن پیروزی در این روستا برگزار می شود، که در این مراسم فیل ها با یکدیگر می جنگند.لذت بردن از طیف گسترده ای از نمایشها با حیوان عظیم الجثه ای مثل فیل ، طبعا می تواند بسیار جذاب و جالب توجه باشد و چه بهتر اینکه شما نیز در بخشی از این سفر هیجان انگیز شرکت نمایید. این محل همه روزه از ساعت 8 صبح الی 19 بر روی عموم باز است.

 

در هنگام ورود به این مکان می توان از سه نوع بلیط  همراه با خدمات ارائه شده آن به شرح زیر استفاده نمایید :

  •   بلیط ورودی فقط برای بازدید از منطقه و نحوه آموزشهای آن  به مدت 90 دقیقه که هر روز از ساعت 14.30 شروع می شود.
  •   ترکیب تماشای فیلها با یک تور 1 ساعته فیل نوردی در اطراف روستا
  •   تهیه بلیط جهت سوار شدن بر روی پشت فیلها با کجاوه های بامبوئی به مدت 1 ساعت و یا بر پشت گاوهائی که دارای سبدهای مخصوص نشستن می باشند.

safarethailand.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn