Back to Top
.
جمعه 25 آبان 1397.
:
الجمعة 8 ربيع أول 1440.
:
Nov 16 2018.
:
سفر تایلند : مجری مستقیم تورهای تایلند ، ویزا و بلیط های مسافرتی تلفن : 88505454

بزرگ ترین جزیره تایلند

بزرگ ترین جزیره تایلند

بزرگ ترین جزیره تایلند

پوکت بزرگترین جزیره تایلند از استانهای مهم در جنوب این کشور است . وسعت این جزیره 530 کیلومتر مربع می باشد.پوکت با نام مروارید دریای آندامان نیز شهرت داشته و به دلیل سواحل زیبا و غواصی در آب های شفاف آن معروف است.بیش از نیمی از این جزیره را جنگل فرا گرفته و از شمال تا جنوب آن کوه هایی کشیده شده اند.نام پوکت از واژه ای مالزیایی به معنای کوه یا تپه گرفته شده زیرا از دور به این شکل به نظر می رسد.پوکت بزرگترین جزیره تایلند و مهم ترین استراحتگاه برای تعطیلات در تایلند و آسیا به شمار می رود.

مطالعه بیشتر...

هواهین تایلند

هواهین تایلند

هواهین تایلند

شهر هواهین از شهرهای تایلند به شمار می رود که از توریستی ترین شهرهای آن است .تنها با سه ساعت ترانسفر در مسیر ساحلی از بانکوک ، شهر هوآهین به توریستان خوش آمد می گوید. این شهر درجنوب تایلند و در حدود 260 کیلومتری جنوب غربی بانکوک، قرار گرفته و بعنوان سنتی ترین و قدیمی ترین استراحتگاه تایلند شناخته می شود که محل استراحتگاه سلطنتی نیز می باشد.

مطالعه بیشتر...

پرواز مستقيم تهران- بانكوك برقرار شد

پرواز مستقيم تهران- بانكوك برقرار شد

پرواز مستقيم تهران- بانكوك برقرار شد

 نادا بوراناسیری، مدیر اجرایی ایرآسیا ایکس تایلند در مراسم آغاز پرواز مستقيم بانكوك – تهران از فروش بيش از 3 هزار بليط با مقصد تهران به گردشگران تايلندي خبر داد. وی با اشاره به داير بودن سه پرواز در هفته بين بانكوك – تهران، گفت: اولين پرواز به مقصد تهران امشب در فرودگاه امام خميني به زمين نشست و اين آغازيست براي حضور بلند مدت و همكاري تنگاتنگ با شركاي ايراني در حوزه حمل و نقل هوايي.

مطالعه بیشتر...

ایرلاین تای ایرویز اینترنشنال

ایرلاین تای ایرویز اینترنشنال

ایرلاین تای ایرویز اینترنشنال 

تای ایرویز اینترنشنال و یا هواپیمایی بین‌المللی تایلند ، عظیم ترین شرکت هواپیمایی مربوط به این کشور است . این شرکت به شصت مقصد بین‌المللی در سی و پنج کشور پرواز داشته که بیشتر آنها کشورهای آسیای جنوب شرقی و شرق آسیا می باشند. اما مقصدهای داخلی این شرکت فقط یازده شهر است که آنها نیز معمولا دارای فرودگاه بین‌المللی هستند. تای ایرویز اینترنشنال شرکت حامل پرچم کشور تایلند است و تاریخچه آن به 1960 می رسد. ناوگان این شرکت تا سال 2011 شامل 91 هواپیما بوده است. تای ایرویز اینترنشنال در سال های اخیر خدمات پروازی با کیفیتی ارائه داده است و به همین علت، برنده چندین جایزه بین‌المللی کیفیت شده است از جمله کسب عنوان بهترین شرکت هواپیمایی جهان و بهترین خدمه پروازی درون کابین در سال 2006 .

مطالعه بیشتر...

فستیوال خرید تایلند

فستیوال خرید تایلند

فستیوال خرید تایلند 

تایلند در میان گردشگران به بهشت خرید شهرت دارد و این وضعیت فوق العاده خرید به منظور بهره مند کردن توریستان از تخفیف کالاهایی که از سراسر جهان آورده شده اند، در نظر گرفته شده است. نه تنها وسایل و لباس های مارک دار بلکه صنایع دستی و لوازم برقی نیز به حراج گذاشته می شوند. در هتل ها و رستوران ها نیز تخفیف هایی برای خدمات و محصولاتی که مورد نیاز افراد هستند در نظر گرفته می شود. توصیه می کنیم که گردشگران، تبلیغات کارت های اعتباری که به این فعالیت ها مربوط هستند را بررسی نمایند.

مطالعه بیشتر...

صفحه1 از8